| CoZoMy a întrebat:

Mi-am facut cont pe youtube si m-a pus sa scriu numele si prenumele de exemplu Popescu Ion.Si acum cand las un comentariu imi apare numele si prenumele.Cum fac sa imi apare un singur nume de exemplu Popescu?

3 răspunsuri:
| SrJuXTApon a răspuns:

Numele e insotit de @gmail?!?!?!

| CoZoMy explică (pentru SrJuXTApon):

Ma cand iti faci cont iti apare sa pui nume, prenume si gmail.Si am completat tot si cand fac un comentariu imi apare numele si prenumele.

| SrJuXTApon a răspuns:

Asa imi apare si mie!
e un update mai nou la ei...
vezi si tu de un account settings pe site editeaza numele si apoi ii dai o reconectare la cont!