| adycara a întrebat:

Am o intrebare: cat costa o umbrela cu doua sezlonguri in Mamaia, in zona hotelului Golden Tulip, in aceasta perioada(5- 12 august, mai exact)? Dau o funda mare cat Casa Poporuluilaughing))!

Răspuns Câştigător
| alex040599 a răspuns:

Eu am trecut pe acolo si am vazut ca este 20 de lei pe zi, cu rezervare intre orele 9(nu sunt chiar 100% sigur) si 19(aici sunt sigur).Au un panou intreg de reguli, iar plaja este supravegheata video.Plata se face numai la receptia hotelului

1 răspuns:
| adycara explică:

Nu ma voi caza la hotelul Golden Tulip. Voi face plaja in acea zona, nu chiar in fata acestui hotel.