| TiaFCRB a întrebat:

Cum arata plaja Costinesti? Adica are umbrele sau sezlonguri? Sau trebuie sa ne luam noi umbrela? Va rog. spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| Moonlight123 a răspuns:

In primul rand da sunt si sezlonguri si umbrele ca pe orice plaja unde exista civilizatie ca na si in al 2lea rand in cei 30 de ani ai mei in care locuiesc la malul marii nu am vazut un suc 20 de lei, nici macar la rex din mamaia care totusi e Hotel Rex.
poate 4 sucuri a 5 lei bucata fac 20, un bax de chipsuri 44 si 10 baxuri de bere 50 de lei.

6 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

Am fost si eu la Costinesti.
Normal are sezlonguri si umbrele, dar m-am plictisit de moarte.
Nu ai niciun obiectiv turistic... nu se merita.
E un obiectiv dar e tare urat sad

| jess179 a răspuns:

E frumoasa, dar iti trebuie multi bani, un suc e 20 lei, un chips 44 lei si o bere 50 lei.

| Moonlight123 a răspuns:

Toate plajele au sezlonguri si umbrele, asa e in civilizatie.

| TiaFCRB explică (pentru Moonlight123):

Tie ti-as da fundita dar nu imi apare fundita asta aici..deci vad daca apare si tio dau.

| Moonlight123 a răspuns:

Nu este nici o problema, si ca sa detaliez mai mult sa stii ca, Costinestiul nu prea mai e ce a fost inainte, adica o statiune pentru tineri distractie si asa are dreptate Contelepupik, e un pic cam plictisitor. Personal din statiunile noastre Mamaia - nebunie mare, dar cam singurul loc in care ai ce sa fac sa treaca timpul, Eforie -statiune pentru familisti in general si my favourite Vama Veche, nu stiu cum s-o descriu dar macar o data in viata trebuie s-o incerci. Vacanta placuta!

| TiaFCRB explică (pentru Moonlight123):

Ms la fel..acum iti pot da ca imi apare fundawinking