| AliceIDK a întrebat:

TPU, URGENT! Peste o saptamana ma duc la mamaia, la hotel golden tulip. Va pun cateva intrebari celor care au mai fost acolo.
1. Are vedere la mare?
2. Are piscina?
3. Cat de dearte este de hotel IAKI?
4. Cate stele are?
5. Cat costa noaptea pe o pers?
6. Seamana cu hotel IAKI in interior, sau cel putin, in exterior?
7. Cati metri are piscina?
Va rog TPU, spuneti-mi cat mai urgent. dati-mi multe rasunsuri. Multumesc

3 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

1. da, o parte din hotel are vedere la mare.
2. are si piscina
3. este aproape de Hotelul Iaki.
4. este hotel de 4 stele.
5. mai multe date gasesti aici: http://www.plaja.ro/hotel_golden_tulip_mamaia_mamaia_romania/
6. la exterior seamana cat de cat, doar ca este mai inalt.
7. piscina nu este foarte mare.

| AliceIDK explică:

Si pe unde e? am uitat sa intreb ...Va rog spuneti-mi multe raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.goldentulipmamaia.com/