| KSD a întrebat:

am o nelamurire. am cumparat bilet de avion de pe esky.ro,am zborul in mai,sunt curioasa sa stiu daca pentru un bagaj de mana, adica gen cat o geanta pentru scoala in care iti bagi 2-3 haine. trebuie sa platesti ceva? nu am fost niciodata si nu stiu. multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Teoretic nu costa nimic pana la 5Kg

| FullDMG a răspuns:

Buna!
Daca ai un mini-rucsac sau ceva gen geanta de laptop nu platesti nimic(sa nu depaseasca 10kg).

| rabbit2014 a răspuns:

Nu,aia mica intra la bagaj de mana, il iei cu tine in avion, depinde cu ce companie te duci, sunt companii care nu ai voie decat pana la 7 kg bagaj de mana, si 10 kg bagaj de mana. Stai linistita nu platesti nimic

| rabbit2014 a răspuns (pentru rabbit2014):

Doar sa nu ai sticlute de parfum peste 100 ml. La fel si la creme, sampoane etc