| anooka a întrebat:

TPU! Am o nelamurire legata de plajele din Mamaia.
Pe la mijlocul lui august voi merge acolo cu niste prieteni si am gasit pe net un voucher cu water ball. Turele astea vor avea loc pe plajele Tan Tan, respectiv Club Office.
Intrebarea mea este: intrarea pe oricare din aceste 2 plaje este gratuita sau presupune o taxa?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| hb a răspuns:

Intrarea pe Tan Tan si Office e gratuita, dar trebuie sa inchiriezi sezlong, nu cred ca este loc pentru cearsaf sau ceva... Mai ales ca sunt acolo si chelnarite, si animatoare chiarlaughing. Distractie placuta!