| marya a întrebat:

Cum sunt plajele de la capatul statiunii mamaia?(in luna august daca se poate)

3 răspunsuri:
| Reinkaos a răspuns:

Pai cum sa fie. Curate, amenajate, perfecte in viziunea mea.Sunt si foarte multe sezlonguri( in general plajele de la capat sunt private) si nu e asa multa lume. Daca vrei un loc mai retras poti alege alte statiuni.

| Clever a răspuns:

...calcate-n picioare in lung si-n lat de un tip sex, rau si frumos exact ca baiatul din Povestea lui Harap-Albbig grin de fapt am vrut sa spun ca in luna august merg la marebig grin la mamaia:X \dancing de ziua meabig grin am auzit ca o sa fie tare cald:X lume multa si voie bunatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era plaja tataia dar demult.

Întrebări recente