| anonim_4396 a întrebat:

In club intrarea e gratuita?

Răspuns Câştigător
| Anestezia a răspuns:

Hei.

Nu, nu este. Mă rog, așa se obișnuiește, ca într-un club trebuie să plătești pentru a intra.

O zii bună!

4 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Cam toate cluburile au o data pe saptamana: seara fetelor, cand poti merge gratis. La noi mai sunt: seri studentesti cand intri pe baza carnetului de student si primesti si bautura gratis.
Mai sunt seri in care dai 6 lei la intrare si apoi bei cat vrei tu( bere draft). Sunt si cluburi de fite in care platesti intrare si nu primesti nimic in schimb dar consider ca pentru adolescenti sunt ok cluburile in care platesti ( 10-15 lei) si poti sa bei de banii aia- in asa fel Patronii clubului se asigura ca nu intra tigani, si te obliga sa faci consumatie.
Intrarea este interzisa minorilor iar daca te imbeti prea tare, nu numai ca te scoate afara, dar nici nu primesti banii inapoi.
Daca mergi cu buletinul de ziua ta, sunt sigura ca te vor lasa sa intri gratis.
In unele cluburi mai primesti si sampanie.

| DoraDora17 a răspuns:

Depinde care clubwinking

| daddy001 a răspuns:

De obicei, nu!

| EdyEdysor a răspuns:

Depinde in care club vrei sa mergi, dar de obicei intrarea costa in jur de 30 lei