| cerculetezburatoare a întrebat:

Am si eu o intrebare: ma puteti ajuta sa gasesc o oferta in Grecia sau Turcia (perioada 23 august 2010- 5 septembrie 2010), ieftina (pana in 200-250 de euro), hotel 3 ***, masa inclusa, transport: avion/autocar (sa fie sejur, nu circuit)... Optional: piscina, all inclusive happy Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| andrei12mj a răspuns:

Agentii de turism: Romadria. Vezi ca astia au oferte cu plateste nu merg doi! Dar nu la alll inclusive! De exemplu eu am fost in grecia, halkidiki cu 100 de euro, merg doi platesc unu! Si a fost foarte frumos!

daniela
| daniela a răspuns:

Incerca pe site europa travel si vei gasi cateva oferte bunicele cu demipensiune si transport

| cerculetezburatoare explică:

Am uitat sa mentionez: 2 adulti+ 1 copil de 12 ani (eu, fiind acela) laughing

| Anonimusus a răspuns:

Intra pe http://www.apollotour.ro/ au oferte... ex> platesc 2 merg 3 cu all inclusive si cu ultra all inclusive.
fundita?