| cerculetezburatoare a întrebat:

Vreau sa plec cu parintii mei, mentionez ca am 12 ani (si 7-8 luni laughing) in Turcia sau Grecia (dar acum mi-e frica ca se anunta "atentate"- sa alunge turistii :-s) in perioada 23 aug-5 sept (7 zile de preferat), dar nu gasesc oferte. Transport: avion/autocar, Pret maxim: 200-250 de euro, 3 *** de preferat happy Ma puteti ajuta cu oferte, nu site-uri cu agentii de turism happy Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| cerculetezburatoare explică:

@traficanta si de unde stiu eu ca nu esti traficanta din Grecia si ai ganduri malefice devil? laughing acum mai urmeaza sa-mi zica mafiotu' ca nu e niciun atentat laughing

| matadoru a răspuns:

Nu e niciun atentat isi garantez.Eu merg o data la 2 luni la Istanbul si nu se intampla absolut nimic.Pai daca vrei sa vizitezi lucruri istorice iti recomand Grecia dar daca vrei o vacanta in care sa te relaxezi iti recomand Antalya sau Marmaris. E ceva de vis acolo si preturile nu sunt cine stie ce.Eu am fost anul trecut in Marmaris cu parintii, dar am mers cu masina noastra nu cu avionul sau autocarul si asa iesi mai ieftin cu masina chiar daca e mai mult decat cu avionul poti sa vezi peisajele superbe in drum, sa vezi acele pasaje cu muntele in dreapta si marea in stanga in timp ce tu mergi pe coasta Mediteranei. fundita?

| traficanta a răspuns:

Stai linistita ca nu e niciun atentat laughing