| strawberryshake a întrebat:

Anul acesta merg la mare in Jupiter, pentru ca nu am mai fost niciodata in jupiter, as vrea sa vad cateva pareri despre aceasta statiune, daca v-a placut si cum este plaja.

Răspuns Câştigător
| Bya28 a răspuns:

E o staiune foarte frumoasa si linistita

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

In "profil"nu am vazut ce varsta ai(ai ascuns data). Mergi cu parintii? Pe cont propriu, doar cazare? Daca stii hotelul, cauta pe GOOGLE dupa cuvintele: numele hotelului+statiunea+(scrie cuvantul)impresii.Asa poti citi tu singur! Eu, adult...nu m-as duce!