| EsteraAntal a întrebat:

Buna, TPU! As avea o intrebare: eu si familia mea, dorim să mergem la mare, in Romania ( inca nu in Bulgaria sau in alte tari, poate peste doi laughing ). Nu gasesc niste locații convenabile. Noi vrem sa plătim cu vouchere de vacanta avand 1400 lei, cam 6 nopti. "Pretentia mea " ar fi ca apa sa fie cat de cat curata.Voi unde ati mers? Astept niste răspunsuri. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca mergi iarna, apa sigur va fi curata.
In sezonul de vara nu prea ai sanse... tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

In sudul litoralului Eforie - Venus e ce cauti tu

| mihai69 a răspuns:

În Marea Neagră, pe litoralul nostru, dacă apa e curată, înseamnă că e mai rece de 21 de grade. Dacă ai noroc de apă rece, sigur va fi curată.
Altfel... slabe speranțe.
Totuși poate găsești o cazare acceptabilă prin Saturn, Venus sau chiar 2 Mai ori Mangalia la prețul dorit de tine. Cu condiția să apuci oferta Litoralul pentru to(n)ți, dacă s-o mai face.

| SERIALS a răspuns:

Pai vrei sa te bagi in mare iarna?