| Alexandru9971 a întrebat:

Salut, eu sunt în plasament, unde sunt eu aici, familia ma iubește extraordinar, și ar vrea sa mergem la vara intr-o vacanta în Bulgaria, dar eu fiind în plasament am am voie sa ies afara din tara? De precizat ca am 14 ani. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, vor putea sa te scoata din tara, deoarece au procura legala fiindca sunt tutorii tai legali.

2 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Cred ca se refera ca la familia unde este ingrijit acum il iubeste. Despre familia naturala nu putem sa judecam ce s-a intamplat acolo, daca a ajuns in plasament sigur nu a fost o situatie prea buna.

| Alexandru9971 explică (pentru Eireann):

Nu...eu de la 7 zile am venit aici in familia asta, adica eram nou-nascut, eu nu am treaba cu cealalta familie, noi am zis sa mergem sa ne ''plimbam''.