| elen004 a întrebat:

As vrea sa merg intr-o vacanta si nu stiu ce sa aleg : Dubai, Maldives, America, Miami, Egispt!? Daca doriti imi puteti da si alte sugestii. Cel mai mult mi-ar place sa merg in Dubai, dar cred ca pasaportul meu expira anul acesta, eu vreau sa merg anul viitor si am auzit si de o viza!? Dar si Maldives este cam la fel de frumos. Probabil imi place mai mult Dubai pt ca toata lumea spune atat de multe lucruri frumoase despre Dubai, iar despre Maldives nu am prea auzit multe. Daca ati fost in Maldives, chiar si in Dubai sau celalalte locuri, imi puteti spune cum vi s-a parut? Ma puteti lamurii si pe mine in legatura cu tinuta in Dubai? Eveti idee cam ce as putea sa vizitezi asa mai important in aceste locuri? Cum trebuie sa fac cu viza si cand trebuie sa o iau daca merg in Dubai?
Multumesc

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din ce-ai zis tu cele mai multe recomandari bune le-am auzit pentru Miami. E aproape mereu insorit, chiar si acum te duci si faci plaja si e mai cald decat vara la noi. big grin E foarte furmos, daca vrei sa mergi acum iarna iti recomand acolo. E si mai ieftin decat in Dubai.

| epurasu a răspuns:

Pentru Dubai urmatoarea oferta! Agentia De Turism Expert Travel a adăugat 3 fotografii noi.
4 ianuarie la 14:19 · Baia Mare ·

Last minute DUBAI!

Dubai este orasul in care imaginatia poate capata forma prin intermediul proiectelor ambitioase, realizate cu un simt al creativitatii foarte bine dezvoltat.

Profita ACUM de ofertele speciale pentru DUBAI, plecare cu avionul din Cluj Napoca.

Va asteptam cu drag!
Pentru informatii suplimentare si rezervari va asteptam la Agentia de turism Expert Travel Baia Mare.
Adresa: Bld. Traian Nr. 6, BAIA MARE
Fix: 0362.404.606
Mobil: 0758.066.007
www.experttravel.ro