| lovepiink a întrebat:

In vacanta asta o sa merg la Baile Felix.Imi puteti spune despre stranduri? Si cum vi s-a parut acolo? Multumesc!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| mamoca0 a răspuns:

Baile felix = este frumos acolo, cel mai "tare" strand din Oradea dar... preturile sunt cam exagerate... si intodeauna este plin. Trebuie sa te duci cu 1 ora inainte sa poti cumpara ceva de mancare.
In Oradea mie personal mi-a placut la strandul Iosia pentru ca sunt multe bazine, 2 cu apa calta (termala), 3 sau 4 goale pentru bronzat, 2 pentru copii si vreo 5 bazine cu apa intre 1M-2M si se merita si banii (in jur de 3 lei pentru copii 6 la adulti ...decat 300 lei copii si 500 lei adulti ca la Felix

5 răspunsuri:
| Scarlett011243 a răspuns:

E extraordinar de frumos
Du-te linistita happy

| Dreamt a răspuns:

Este o statiune ok, iar in legatura cu strandurile depunde unde te duci sau unde nimeresti. Daca iti place balaceala o sa te simti super bine.winking

| PoohZeta a răspuns:

E foarte frumos si curat si relaxant o sa te simti bine mergi pe incredere!

| Crucified a răspuns:

N-am fost niciodata acolo. sad

| Man_giulia_1997 a răspuns:

Este super poti sa mergi ori cand