| Miha a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca exista cabane pe care le poti inchiria pentru un weekend in zona branului sau partiile Azuga, Prahova, Clabuget etc.In orice caz sa fie o zona de munte si sa aiba un pret accesibil :*

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O cabana la pret accesibil? Cred ca glumesti, daca e 60-100 lei/camera/zi

| Miha explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Unele cabane se inchiriaza la cheie cu 400 de lei pe zi, in aceasta pot incapea maxim 8 persoane. Daca facem un calcul simplu inseamna 50 de lei de persoana, exista si cabane care se inchiriaza cu 1200 de lei pe zi in care pot sta maxim 12 persoane. Depinde de zona in care este cabana si de aspectul camerelor.