| Snicker a întrebat:

Buna!
Anul acesta avem bancehtul si am vrea sa-l facem la munte, preferabil Busteni. Ce pensiuni, cabane stiti pe care le-am putea inchiria pe 2-3 zile la un pret convenabil, poate si o reducere.
Astept cat mai multe obtiuni si poate si alte locuri in care am putea merge.
Va multumesc.

1 răspuns:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu am fost la pensiunea Cristina din Busteni acum un an intr-o excursie unde am stat 3 zile iar pretul a fost convenabil.
Poftim adresa site-ului cu pensiunea pentru mai multe detalii recente. http://www.pensiuneacristina.ro/info.html