| bibi_3115 a întrebat:

as vrea va rog frumos sa ma ajutati. eu si clasa mea vrem sa facem o excursie la Targul Jiu in apropierea manastirei Tismana. as vrea va rog frumos sa-mi spuneti un loc de cazare...vile pensiuni, suntem in jur de 50 de peroane. multumesc!

2 răspunsuri:
| chip6angelic a răspuns:

2 NOPTI / 3 ZILE - 195 LEI
3 NOPTI / 4 ZILE - 290 LEI

pensiunea plaiul castanilor Localizare: In satul Topesti, apartinand de Tismana.

Curtea larga are bolti de vita-de-vie, gradina este uriasa, drept pentru care legumele vor fi mereu proaspete, iar vinul va fierbe in ulcele.

CAPACITATE: 8 persoane
CAMERE: 4
SERVICII, DOTARI: se ofera masa la cererea turistilor, incalzire centrala, apa rece si calda in permanenta, TV, telefon, cablu, terasa, trasee montane, plimbari cu bicicleta, pescuit, calarie, teren de joaca pentru copii.

OBJECTIVE TURISTICE
- Manastirea Tismana - la 8 km
- Pastravaria Tismana -la 6 km
- Schitul Cioclovina de Jos - la JO km
- Schitul Cioclovina de Sus - la 13 km
- Padurea de castani comestibili - la 100 m...mai stiu mai multe pensiuni
.din zona ma pliante stii! dar poate tu nu citesti tot ce scriu eu si daca mai scriu inca vreo 4 pensiuni nu are rost daca nu citesti poate daca o sa citesti si o sa iti placa da-mi un mesaj si iti voi mai scrie.
. funda?

| Sorin_6759 a răspuns:

Pensiunea magnolia, are toate conditile necesare.am fost acolo