| Sмιle a întrebat:

Copii, am nevoie de o parere de la voi. Clasa mea (mai mult eu laughing ) vrem sa facem o excursie, si ne-am gandit deja la tot. Acum cautam Pensiuni, Vile, etc. pentru cazare problema este ca D-na mea diriginta nu vine cu noi, si ne ieste putin dificil sa ne descurcam chiar singuri, vine cu noi doar D-na` profesoara de Engleza si cea de Geografie, dar ce le putem cere noi Danselor, ca nu sunt dirigintele noastre. Oricum ce ati alege intre Busteni, Predeal, Azuga care vi se pare mai frumos, mai convenabil la pret in primul rand, si care au obiective turistice, ca sa nu ne ducem acolo doar ca sa ne dam pe partie si atat. Daca se poate, sa-mi dati link-uri cu cazari ar fi perfect. :* Va multimesc mult, Dau Fundita!
P.S. : vrem sa stam 4 zile.

1 răspuns:
| UnOmGanditor a răspuns:

Predeal, este cel mai scump insa merita. Distractia asigurata.
Obiective turistice le gasesti pe Google ca nu-i greu dati zic eu ca n-ai ce sa gasesti si e plictisitor sa te uiti la monumente si chestii de genu' in timp ce lumea se distreaza pe partie.