| Adredemesconf a întrebat:

Care statiune de pe litoralul marii va place cel mai mult?
De ce va place acea statiune cel mai mult?
In care statiuni ai mai mers?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Imi place sa stau la Mangalia, dar am fost in toate si fiecare are ceva care sa te faca sa iti placa. S-au modernizat, s-a investit peste tot si e frumos pe litoral. Pacat ca e cam scump si uneori serviciile lasa de dorit, dar in general e bine si pe litoralul nostru. Am fost si in strainatate (chiar si anul acesta), e super, e foarte curat, e bine, dar, sincer, tot mi-e dor de litoralul nostru, de atmosfera de acolo si de locurile care-mi sunt dragi!

12 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

De la noi, in toata viata asta a mea am fost in toate. acum cel mai bine ma simt in vama big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Mamaia
2.curata fata de celelalte; multe magazine, obiective turistice si hoteluri
3. in eforie nord, costinesti

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place in Saturn fiindca e o statiune linistita dar si frumoasa.Ai ce vedea.Plaja e mare si iarasi e un lucru bun.Am fost in toate statiunile in afara de Eforie Nord, Sud si Navodari.

| NothingImportant200 a răspuns:

1.Mangalia
2. E super tare. Are multe magazine plaja foarte curata etc.
3.Costinesti

NOname
| NOname a răspuns:

Mamaia. Pentru ca este mai dezvoltata, moderna, cu multe activitati, multa distractie. Preturile, ce-i drept, cam musca, dar asta e.winking Am mai fost si la Euforia Nord, Venus, Jupiter, Neptun si mai vreo 2. Mamaia e cea mai OK.

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Cel mai mult imi place Eforie Nord, este foarte linistit si ai unde te duce (restaurante, magazine, jocuri etc.). Dar si Costinesti este OK pentru ca acolo chiar ai unde sa te distrezi. Am mai fost in Mamaia, Jupiter, Costinesti.

| IrinaAndreea a răspuns:

Am fost in Saturn, Eforie Nord, Jupiter, Neptun, Mangalia, Mamaia, Costinesti. Cel mai mult mi-a placut in Costinesti, dar si in Eforie Nord e frumos, doar ca imi amintesc asa vag pentru ca am fost cand eram mai mica.

| Anda_5509 a răspuns:

Eu stau in Eforie Nord, ce-i drept am fost in toate statiunile, dar cel mai mult imi place plaja din Eforie(are acel ceva special, si nu spun asta pentru ca stau aici). Pe locul 2 este Costinesti.

| BiancaB a răspuns:

Eu sunt din Mangalia, dar parerea mea proprie si personala e sa mergeti la Costinesti daca chiar vreti sa aveti unde sa va distrati :*

| oany a răspuns:

Mamaia este cea mai draguta statiune de pe litoral.Am fost si in Costinesti.Si acolo e dragut, dar lipseste cu desavarsire "Satul de vacanta"din Mamaia.In concluzie, in Mamaia ai ce sa vizitezi, e Constanta foarte aproape, exista mai multe posibilitati de distractie.

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Io locuiesc in Constanta si imi place la Constanta sa fac plaja foarte mult fiindca nu este atat de multa aglomeratie ca in Mamaia dar uneori mai merg si in Mamaia.

| mickeye a răspuns:

Neptun Olimp.e mai liniștit aici.