| Elena_4661 a întrebat:

Buna TPUhappy Ce hoteluri imi recomandati pe litoralul romanesc, de 4 si 5 stele.Multumesc.Fundahappy

Răspuns Câştigător
| georgiana1996 a răspuns:

Hotel Palas 4*; hotel Bueno; hotel Vega; hotel Palm Beach; hotel rex etc.

2 răspunsuri:
| moschus a răspuns:

Mamaia 5 stele, Iaki 4 stele cele mai bune

| KaterinaPetrova a răspuns:

Hotel perla e de 3stele.eu am fost si este super.eu zic sa nu te iei dupa unii care iti recomanda hoteluri de 5 stele si nici macar nu stiu ce e aia.adica nici n-au fost.sa stii ca la perla este frumos curat.mancare buna. aproape de plaja. acceptabil.:*.u ce imi poti recomanda mie?laughing