| matadoru a întrebat:

Pentru cei care au fost in litoralul turcesc( zona antalya) va rog sa-mi recomandati niste hoteluri la care ati fost sau despre care ati auzit ca sunt f frumoase si conditiile bune!?

Răspuns Câştigător
| TDGMeebu a răspuns:

Hotel Viking Star, Kemer, Antalyawinking (5 stele)
Foarte tare hotelu`.
Am fost acolo anul` trecut.
Spectacole, piscina, excursii, soare de toate :X>big grin

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai mult din Antalia mi-a placut hotelul "Rixos Premium". Are tot, la ce poti doar visa, dar e si foarte scump. Insa macar o data in viata merita vizitat.
Si "Adam&Eva" este deosebit. Dar nu-ti recomand sa stai acolo mai mult de o noapte. Toti peretii sunt din oglinzi si incepi sa ametesti dupa primele 45 de minute. oh go on Dar din curiozitate merita vizitat.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

La intrebarea la care mi-ai spus ca pot lua maxi taxi...de unde il pot lua? se i-au mai multe?