| MineaIonutDaniel a întrebat:

Buna TPU cine a fost la hotelul marina din Bulgaria nisipurile de aur

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine a avut bani.

| Cosma16 a răspuns:

Am un prieten care a fost la acest hotel si a fost dezamagit total.In 8 zile cat a stat doar o singura data a fost schimbata lenjeria.Apa din piscina era rece.Adevarat,este aproape de plaja, ca exterior este un hotel foarte frumos dar nu merita 5 stele si parcarea nu este pazita asa cum scrie pe site.

| pietrean a răspuns:

H Marina Grand Beach de 5*? Tasteaza numele hotelului, statiunea, scrie si cuvantele impresii, fotografii si apoi o sa-ti apara tot ce te intereseaza sa afli.Din ce am vazut eu, cam scump si servicii proaste.

| pietrean a răspuns:

Cauta pe Google(am uitat sa-ti spun)! Eu plec pe 12 iunie, tot la Nisipuri la H Com de 3* cu UAI.

| drhotzu a răspuns:

La marina grand bech hotel am fost eu acum 2 ani... ce vrei sa stii?

| Asy3 a răspuns:

Iti recomand site-ul amfostacolo.ro cauta hotelul si vei gasi mai multe articole cu pareri ale persoanelor care au fost acolo inclusiv poze.