| oanaaa16 a întrebat:

Buna!
A fost cineva la hotelul Aphrodita din Nisipurile de aur ( Bulgaria )?
As vrea sa merg acolo, intr.o mica vacanta, si parerile sunt impartite. O mica opinie de la voi, m.ar ajuta.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Hotel de 4*, la 250m de plaja, nu prea aratos! Depinde si de oferta:pret, serviciile oferite, cu sezlong si umbrela la plaja(sau fara), all inclusiv...Cate nopti vrei sa mergi si ce servicii vrei.Cauta pe GOOGLE tastand cuvintele: hotel Afrodite+Nisipurile de Aur+oferta+impresii si vezi ce iti ofera fiecare agentie. Apoi mergi la o agentie buna din orasul tau si compara pretul pe noapte.Am fost la Excelsior si la Viva.Chiar daca au fost mai departe de plaja, am ales linistea si mancarea buna.Acum,pe 12 iunie merg la H COM in Albena.

| oanaaa16 explică (pentru pietrean):

Stau 4 nopti. Nu caut neaparat liniste. Sunt mai de graba genul ala de persoana care la 5 dimineata inoata in piscina sau marehee hee. Am cautat camere destul de ok, si curate. Asta e primul criteriu. Am facut oferta deja la Christian Tour. Oricum nu ma duc in vacanta sa gasesc toate neregulile hotelului. Dar, sa nu imi para rau happy

| pietrean a răspuns (pentru oanaaa16):

La 5 dimineata, nu poti inota in piscina, ca nu ai voie! Camerele, depinde, ce fel sunt:economice sau standard.Deci,revenim la pret.In cele 7 hoteluri la care am fost, de 3* si 4*, nu pot spune ca nu au fost curate, lenjeria se schimba de cate ori voiam(noi preferam, ca in cele 10 zile sa nu le schimban,doar daca se murdareau),prosoapele, daca le lasam pe podea(asa este regula), ni le scimbau, sampon, de cate ori ceream, primeam.Noi,avand o varsta, cautam liniste(mergem in a doua jumatate a lunii iunie si septembrie) si mancarea sa fie buna.Si de ce nu, sa platim cat mai putin.

| DyaNa1337 a răspuns:

Da am fost eu, e frumos, personalul de la hotel f politicos, all inclusive, e curatenie nu ca la noi, insa trebuie sa ai grija la hoti, ca sunt multi, mie mi s-a furat un aparat vide

| Asy3 a răspuns:

Buna iti recomand site-ul amfostacolo.ro si o sa gasesti pareri despre toate hotelurile din lume inclusiv poze.Succes!