| stefan2345 a întrebat:

BUNA TPU! cine poate sa-mi spuna cat e de greu interviul pentru viza J1 ..cam ce intrebari si cam cat de complicat la ambasada..viza e pentru work and travel usa...

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

La interviul pentru viza SUA, trebui sa arati ce te leaga de Romania! De ex... familia, proprietati pe numele tau, business al tau, copii, etc! In, Romania...esti platitor de taxe deci, interesul lor este sa te tina aici! La interviu trebui sa spui motivele pentru care vrei sa pleci, unde te duci, pe ce perioada pleci, unde vei sta, ce vei face, etc!