| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU curand voi pleca in afara tarii mai exact in grecia stiti cumva daca cartela vodafone cu internet imi poate folosi acolo .

1 răspuns:
| andreeaoprea a răspuns:

Din cate stiu eu cartela o poti folosi in roaming, insa orice optiune activata si fuctionala pe teritoriul romaniei nu este activa si in afara tarii. Exista alte optiuni speciale pentru roaming care iti permit accesul la internet, dar evident mai scumpe. Eu am fost in alta tara, nu in Grecia, dar nu vad de ce ar fi diferit acolobig grin.