| XxDennise a întrebat:

la telefonul: Vodafone 555 Blue se poate baga si alta cartela in afara de cea de vodafone?

5 răspunsuri:
| Nicoleta1621 a răspuns:

Nu pentru ca este codat pe Vodafone.

| Nicoleta1621 a răspuns:

Ca sa folosesti alta cartela trebuie decodat dar pierzi garantia la el daca mai ai...

| XxDennise explică:

Da dar ce parere aveti de Nokia c3 Vodafone si acela e codat? si daca nu e e mai bun decat 555 blue?

| elisabethia a răspuns (pentru XxDennise):

Toate telefoanele Vodafone sunt codate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca este codat pe Vodafone, dar te poti duce la un service autorizat, sau ne(doar ca nu ai certitudine de garantie)si acolo pentu o suma pana intr'un milion de lei vechi si til decodeaza