| iuby a întrebat:

dupa un sejur la mare as dorii sa petrec 2 zile cu cortul la munte! ma puteti ajuta cu niste locuri frumose de camping unde ai ce vedea, nu foarte departe happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu foarte departe de... unde?
Eu iti recomand muntii Rodnei cu Pietrosul Rodnei. Minunati. Dar pentru tine s-ar putea sa fie prea departe.

| IHateFakePeople a răspuns:

Buna. Eu am fost anul acesta in Muntii Parang. Mi-a placut mult

| andrw1929 a răspuns:

Muntii Bucegi
Muntii Rodnei
happy

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

Pe Transfagarasan acolo e foarte frumos dar aveti grija cu merge-ti cu masinabig grin

| iuby explică (pentru anonim_4396):

Nu foarte departe de Constanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru iuby):

Muntii Macinului sint superbi, asa erodati cum sint. Acum citiva ani am vazut manastirea Celic-Dere. Undeva in imprejurimi cred ca este loc de cort. E si o padure frumoasa pina acolo. Concediu placut.