| A_5617 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste locuri unde as putea sa merg cu parintii, ma refer undeva la munte, unde as putea merge vreo 3-4 zile, poate sa stam chiar si cu cortul, sau la un hotel, o pensiune, dar sa nu fie foarte scump. Si sa nu fie foarte departe de judetul Prahova.
Dau fundita.

2 răspunsuri:
| KidoSmart a răspuns:

La muntele rosu ee superb acolo, sau intr-o drumetie in Bucegi:X:X

| sufletzel a răspuns:

Eu am fost anul trecut in Bran. Am stat o saptamana la o pensiune foarte ok. Am dat pe noapte 80 ron pe camera, dar au si apartament de inchiriat in incinta pensiunii. Costa 120 ron pe noapte si are 2 camere. Aveau si mancare (cam scumpa, dar iti gateau ce comandai), dar nu era obligatoriu sa mananci de la ei, puteai manca in oras sau sa-ti aduci tu si sa gatesti la ei in bucatarie. Desi anul trecut am mers pentru prima data acolo, tipa de la pensiune s-a purtat cu noi de parca eram rude, nu niste simpli straini. Nu stia cum sa stea mai bine la dispozitia noastra.
Cauta in Google Pensiunea Liliana Bran si o sa vezi si poze si ai si nr de contact daca va hotarati.
Oricum, vacanta placuta oriunde ve duceti!