| habarnamcenume a întrebat:

TPU! In vara aceasta ma voi duce in tabara la Telciu, o localitate din Bistrita-Nasaud. Eu sunt din Ploiesti. Voi merge cu autocarul si sunt putin ingrijorata de faptul ca sunt multi dementi pe strada. Mi-ati putea spune cum este drumul pana acolo, sunt autostrazi, drumul este periculos (curbe)? Multumesc! :*

1 răspuns:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Nu-ti face griji, n-are ce sa ti se intample...sa patesti ceva este o sansa din o miehappy...mai bine stai linistita si din cate am auzit eu nu e periculos drumul