| ciufulica29 a întrebat:

Buna TPU am castigat o tabara la poiana zanelor in bistrita-nasaud la concursul cangurul matematic. Cine mai merge acolo? Eventual o fata de a 4-a sa stea cu mine in camera ca eu nu cunosc pe nimeni.

3 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Booona! eu-s fata si merg! Daca ai ID de mess trimite-mi un mesaj sa mai vb! :*

| ElvisTare a răspuns:

Io mai merg acolo si nu-s fata asa ca ghinion dar zi cum te cheama ca pe mine ma cheama Elvis sunt de a 5-a si ne intalnim acolo

| skullsebi a răspuns:

Da dc numa fata?
Te cheama cumva Elvis? big grin