| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata in tabara la " Poiana Zanelor" la Bistrita Nasaud? Cum este? V-a placut? big grin Dau Fundita happy

2 răspunsuri:
| mariamagdalena09 a răspuns:

Este frumoasa.Te sfatuiesti sa iti inviti mai multi prieteni sa fie mult mai distractiv. fundaaaA?

| iriss99 a răspuns:

Hey! Da, eu am fost acum 2 saptamani(24iun2011-2iul2011)in acea tabara. Este magnific,miraculos, extrem de frumos! Daca vei merge te asigur ca iti va placea, doar dac nu est vreme frumoasa. Multumesc:*!