| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea este pentru cei care au fost la mare in eforie nord.
Saptamana viitoare merg acolo si as vrea sa stiu cum este?

9 răspunsuri:
| nikkipuff a răspuns:

Este foarte frumos

| MyBrownEyes a răspuns:

Este dragut acolo eu am fost si e destul de bine

| DarkBlood32 a răspuns:

Am fost dar cam plictisitor ca am fost cu bunica. raised eyebrows
In schimb este frumos.

| trendya a răspuns:

Depinde la ce hotel stai ...intrareaa pe plaja e destul de aglomerata dar plaja e foarte mare si alea de suveniruri e in panta, practic se continua cu intrarea pe plaja (trebuie numai sa traversezi o strada)Distanta de la stradaprincipala la hotel depinde...

| SpawNury a răspuns:

Nu e frumos, daca tot dai atatia bani sa te simti bine, du-te la Costinesti. Neptun sau Mangalia. Alege tu, dar daca pleci la Ef Nord probabil o sa iti para rau. Stiu ce vorbesc, pentru ca sunt din Mangalia si stiu cum e vara la statiuni.

| Anonima264 a răspuns (pentru SpawNury):

As fi vrut eu la Neptun...Dar faza e ca merg cu parinti si ei au decis.

| SpawNury a răspuns (pentru Anonima264):

Ohh. "Ei au decis". Pana la urma ce au decis?

| Anonima264 a răspuns (pentru SpawNury):

Ca mergem la Eforie nord.

| SpawNury a răspuns (pentru Anonima264):

Oh. O vacanta placuta la Eforie atunci! Sper sa te simti bine.