| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

M-am gandit sa plec impreuna cu sora mea in varsta de 13 ani si inca doua prietene undeva in vacanta, pe litoral sau la munte.

Imi puteti recomanda mai multe hoteluri cu piscina din zona litoralului/munte.Nu vreau ceva foarte scump ci modest chiar si mai putin modest.Imi puteti recomanda ceva pentru 3 persoane majore si un copil?

Acord fundita raspunsului cel mai avantajos si mai serios! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| RoByTzU123 a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la mare in mamaia la hotelul flora. Acolo e si o piscina si sunt preturile foarte mici: 230 ron pe noapte. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| lovemusic90 a răspuns:

Eu tocmai m-am intors de la Hotel Delfinul din Eforie Nord. Este cu piscina, de 4 stele, pretul nu este mare daca iti iei sejurul de la agentie si nici daca platesti acolo pe loc. Plus ca Eforie Nord e cea mai curata statiune, unde s'au pus plase pentru alge.
Sau iti recomand Hotelul Bavaria Blu din Mamaia(tot 4 stele)
Concediu placut!