| uuueeeccc a întrebat:

As vrea sa plec cu al meu iubit intr-o mica vacanta in Bulgaria. Ce hoteluri imi puteti recomanda la nisipuri sau albena? Sau unde ati fost si va placut? As vrea all inclusiv dar sa nu fie prea scump! M-am saturat sa tot caut pe net.

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Pai in albena e hotelul althea mai e si dodrugea, Flamingoiar a nisipuri stiu dor unul pe plaja numit bonita

| asmanca a răspuns:

Buna!
In Nisipuri am fost la urmatoarele hotele: slavey, kaliakra palace si ambele m-au satisfacut... mancare excelenta, curatenie, oamenii sunt primitori +ca hotelul kaliakra este chiar pe plaja.