| 358ili a întrebat:

Ma duc vineri spre sambata noaptea in Bucegi in excursie.Vom ajunge probabil sambata spre dimineata, nu stiu exact.M-am uitat la prognoza meteo si vor fi sambata 14 °C.Cum ar trebui sa imbrac? E a doua oara cand merg la o drumetie pe munte.Din cate stiu vom umbla mult.Am niste bocanci de iarna da nu sunt imblaniti.Si ma gandeam la niste pantaloni lungi si un polar si sub tricou.Nu stiu cum ar trebui ca daca nu merg des...Deci de aceea va cer voua sfatul. Vreau sa imi fie cat mai comod.Multumesc mult!

1 răspuns:
| blaxy a răspuns:

14 e ok.nu o sa ingheti. ceea ce ai enumerat tu este ok. poti sa iti iei in rucsac ceva de rezerva. poate esti mai friguros.