| Alx_Alexandra_2000 a întrebat:

Helăuuuu! laughing Sambata merg la o aniversare si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Am o groaza de haine. Ce ziceti? Pantaloni scurti cu maieu/tricou sau rochita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rochiță.

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai... si daca I se vede pasarica.e prea cald pentru chilotei nu? Ups..ma credeam pe D&Shappy

| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Depinde.Daca e o aniversare intre voi acolo copii-tineri, si se face la cineva acasa, sau la o cofetarie/pizzerie ceva de genu, ia-ti pantaloni scurti si maieu.E foarte cald, si te simti si comod+arata bine si e adaptat anotimpului si varstei(banuiesc ca 15?).
Daca aniversarea are loc la un local, restaurant ai putea sa iti iei rochita.La fel si daca o face acasa si daca vin si altii, rude, persoane mai mari.Si in rochita e ok, e cald afara, e frumos.

Singurul incovenient la rochita este ca trebuie sa ai mereu grija la pozitia picioarelor.Ramane la alegerea ta, dar, in concluzie sfatul meu:maieu+
pantaloni scurti daca e o aniversare mai,, casual" intre copii-tineri intr-o locatie adaptata varstei si rochita daca sunt si oameni mai mari sau daca mergeti intr-un loc mai elegant.