| anonim_4396 a întrebat:

Mai tine razboiul prin Grecia? vreau sa stiu cat mai multe ca trebuie sa plec da imi e cam frica! astept raspunsurile voastre urgent.multumesc anticipat! fundita garantathappy!

Răspuns Câştigător
| eL3cTr0 a răspuns:

Sunt de acord cu tagastatud. Bya in salonic nu cred ca au vreo treaba astia...nu iti spun 100% pentru ca eu stau in atena, ce arata la televizor arata doar in atena happy deci poti sa te duci linistit/a si cum a zis si tagastatud ei au treaba cu guvernu nu cu turisti.aaa si apropo faza cu tantari cu nu stiu ce gripa a expirat laughing.Imi dai o fundita?:X

3 răspunsuri:
| eL3cTr0 a răspuns:

Buna Bya. Eu stau in grecia de 5 ani de zile si sincer nu imi e frica de acest "razboi" oare te intrebi de ce? Pentru ca particip si eu laughing, da deci inca mai este dar este in atena...dar poti Ocoli depinde cu ce vi, vi cu autocar/avion/masina personala? Bine acum depinde si unde in Grecia vrei sa ajungi. Spunemi unde in grecia vrei sa ajungi si te ajut cu o ruta ocolitoare big grinwinking

| Karelia123 a răspuns:

Plec cu autocarul in salonic.

| tagastatud_6576 a răspuns:

A, eu am plecat anul trecut cand la TV arata ca un turist ori moare de razboiul lor ( desi greci nu au nimic cu tine ci cu guvernul ), ori moare de la tantariii cu nu stiu ce gripa! Am plecat cu frica dar cand am ajuns acolo, totul liniste si pace! Am stat in Paralia, am trecut prin Athena si iti spun ca nu iti fac nimica! Ei au treaba sa protesteze anti guvern, nu anti turisti! intra pe www.bogdancuisineandlifestyle.blogspot.com sa vezi la Travelling sfaturi pentru Grecia, testate de mine, preturi si alte cele!