| ChristianaAa a întrebat:

Pe Unde ati fost in concediu la mare si va placut cel mai mult?
Cel mai frumos loc va primi funda si cel mai rapid va prim votbig grin.

Răspuns Câştigător
| HappyPebbles a răspuns:

In Turcia, statiunea Marmaris.Este superba.Statiunea foarte frumoasa cu munte si mare,o zona veche a orasului,una noua, multa verdeata, multe restaurante si zone de shopping.Superbhappy

5 răspunsuri:
| imsoc a răspuns:

La bulgari la constanti si elena la grand hotel varna
ieeeeeeeeeeeee am vot

| AnneBre a răspuns:

Mie mi-a placut la Mangalia(:

| Iasyxd a răspuns:

Rhodos Grecia :X

| marlanuu a răspuns:

Costinesti,de 4 ani ani la rand am fost numai acolo.se spune ca este statiunea tineretului!

| Dope a răspuns:

Grecia. absolut superb :X