| AndreasfromMetallicA a întrebat:

stie cineva daca la vola.ro pot schimba numele unui bilet de avion,stiu ca e o taxa, iar la unele companii nu au optiunea asta.multumesc!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vola.ro nu e companie aeriana, ci doar un site care iti faciliteaza cumpararea biletului.
Intra pe site-ul companiei la care ai cumparat bilet (Tarom, Blue Air, Wizz) si cauta acolo, la intrebari frecvente, in ce conditii poti schimba numele de pe bilet.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La vola.ro nu poți să schimbi nimic. Ei doar intermediază serviciul de vânzare bilete pentru mai multe companii aeriene.

http://goo.gl/mAoxor

Verifică direct la compania pentru care ți-ai luat bilet!

| AndreasfromMetallicA explică:

Multumesc de raspunsuri am trimis e.mail la ei, apoi m.au sunat, taxa e 125€ daca vrei sa schmbi numele la ryanair, asta daca mai e cineva curios.laughing