| Louuder98 a întrebat:

Stie cineva daca se modifica preturile la tarom pe parcursul anului? M-ar interesa pentru primele 2 saptamani din septembrie, dar am observat ca preturile sunt putin cam mari..Se merita sa mai astept?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Da se modifica si asta nu tine numai de Tarom, la orice agentie aeriana. Cand vezi un pret mic, nu mai sta pe ganduri si cumpara biletele. Pretul biletelor se schimba la fiecare minut, jumate de ora, ora, depinde... Cand aveam gandul sa plecam in Germania ma uitasem de prin septembrie si pusesem o simulare de bilet si-mi daduse vreo 30 de euro, desi cand a venit ziua plecarii, pretul se marise de 4 ori.
Cand vezi ceva ieftin, ia-l.

| darrio2007 a răspuns:

Da. Se modifica permanent. De ce nu incerci o companie low cost?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Preturile se modifica mereu... oricum e mult prea devreme sa iei bilete pentru septembrie

| mihai69 a răspuns:

Prețurile se modifică și de la o oră la alta, uneori, darămite până peste opt luni?

| christall a răspuns:

Da, se modifica. Si daca vrei sa le iei mai ieftin, trebuie sa le urmaresti tot timpul.