| anonima13 a întrebat:

Buna TPU sunt cls a7a si plec cu clasa la munte 2 zile si 2 nopti, la ce statiune sa mergem? si cam cat ar trebui sa platim cazarea?
dati-mi si mie idei de hoteluri sau cabane dar sa nu fie prea scumpe:d dau fundaaaaalove struck

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

In Predeal : Eden [de la 120 ron]; Pensiunea Del Monte [120 ron]; Hotel Meinter [119 ron ]; Hotel Doru; Hotel Dragului; Hotel Rozmarin; Pensiunea Ancora; Vila Andra

baftabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Zmeura_5657 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 7a B si plecam pe 1 Aprilie la Cisnadioara si stam de vineri pana duminica seara.Din cate am inteles eu, Cisnadioara e foarte frumoasa.

| MariusUCV a răspuns:

Eu as zice sa va duceti pe transfagarasan, la balea lac, la cabana balea, e super frumos, am fost, va garantez, nu mai stiu cum e cu preturile dar merita din plin. uite aici http://www.cazaretransilvania.ro/Balealac1.html