| andrushki a întrebat:

Hey guys! happy. Ma duc intr-o tabara martea asta la munte ( buila vanturarita ) 3 zile. in ambele nopti o sa facem foc de tabara. si ziua o sa mergem pe munte. ce ziceti ca ar trebui sa iau la mine? happy

Si. vreau sa le fac niste farse unor baietihee hee. Da`ti si mie idei de farse haioase big grin devil-
P. S : Stam in cort big grin
Mersi anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Deeiu a răspuns:

Poi ar trebui sa-ti iei o bluzitsa in caz ca va fi racoare, costumu' de baie[nu se stie niciodata ce soare da peste voi, iar voi fetele veti avea chef de bronzatsmug]
I-ati o pereche de blugi[poate mergeti in disco\:d/
si in rest ar trebui si tu sa stii ce sa-ti mai bagi in bagajehee hee
Farseeeeedevilahhh domeniu' meulaughing))
Poi pasta de dinti dupa clantsa de la camera beitsilor nu trebuie sa lipseasca[-x
Apoi gelu' de par care-l torni in adidasu' tipului pe care nu-l suferi, trebuie sa fie iar la tine.
Markeru', ruju', rimelu', si fardu' de ochi si de obraji nu trebuie sa le uiti acasa[le vei face tipilor niste masti superbeday dreamingbatting eyelashes]
Baga mare la impachetarea celor scrise 'aci de minelaughing))
Si cand te intorci poate-mi lasi un mesaj cu ce farse ti-au reusithee hee
devil
Have fun!kiss

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Buna! m-a surprins locul unde ai zis ca mergitongue vii cumva la buila-vanturarita din valcea? eu de acolo sunt.stiu ca nu are deaface cu intreabrea dar voiam sa stiilaughing

| teodoram a răspuns:

Faza cu pasta de dinti : le pui in somn pasta de dinti in mana si ii gadili cu un fulg pe fata, o sa se trezeasca cu fata plina de pasta de dintirolling on the floor

| andrushki explică:

Apropo. dormim in cort`laughing

| andrushki explică:

Eu stau in rm valcea blushing laughing. si da acolo vin`laughing