| ClaudiaStefana a întrebat:

urmeaza sa fac o excursie la Brasov cu clasa si as dori sa ma ajute cineva cu cateva pensiuni cu capacitate mare si sa fie si destul de ieftine....nu link va rog ca deja ma doare capu de cand caut... daca a fost cineva in excursie la Brasov si imi poate recomanda o pensiune ar fi super! MULTUMEEESC happy

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Cere la www.idealtour.ro sa iti faca o oferta, si sigur gasesti ceva fain.

| Clau80 a răspuns:

Buna, uite aici o pensiune la 9 km de Brasov, in Cristian. Locatia este ideala pentru grupuri de pana la 20 de persoane.Eu am fost acolo cu un grup de prieteni si a fost totul ok, iar pretul este foarte bun.

http://cazare-brasov-pensiune.com