| raph2010 a întrebat:

Va plac drumetiile? un traseu de o cabana unde pot si innopta peste noapte... una mai la inaltime asa, vara trecuta am fost la cabana varful negoiu, peisaje de vis, un drum splendid:X un traseu ce merita vazut! ce trasee imi mai recomandati?
astept ideihappy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Iti propun Bucegii,cabanele sunt bine intretinute si,in timpul saptamanii gasesti loc de innoptat,doar in weekend ai nevoie de rezervare.
Ai aici majoritatea traseelor,le-am facut aproape pe toate,marcajele sunt bune, drumul minunat, peisajele impresionante!
Alege:
http://www.infomontan.ro/trasee%20muntii%20bucegi.html

7 răspunsuri:
| Kvcseni a răspuns:

Mie mi-a placut la Vladeasa...CabanaVladeasa, alt. 1430m

| utilizator1 a răspuns:

Incearca Ceahlaul, e superb, iar de innoptat ai la dispozitie cabana Dochia ori Fantanele.

| raph2010 explică (pentru greece12):

In bucegi daaa:X e foarte frumos, de mic am fost atras de predeal, cred ca am vizitat predealul de un infinit de ori pana acu, si trasele din link-ul postat le cunoschappy

greece12
| greece12 a răspuns (pentru raph2010):

Atunci,urca,mergi pana pe platou, este extraordinar!
Eu urc de obicei din Busteni... Abia astept sa vina vara!love struck

| socaciudaniel a răspuns:

Ti-as sugera si traseul Transfagarasan. Ai avea multe de vizitat aici. Lacul Balea, Lacul Vidraru etc. http://www.location-reviews.com/location/Montane/Transfagarasan

| raph2010 explică (pentru greece12):

:X ca bine zici, vara mult asteptata:X busteniul e frumos, pe valea prahovei urcam din azuga si coboram in predeal sau invers, e un traseu super:X mai ales daca il faci primavara:X

| alexmaries24 a răspuns:

In muntii retezat este extrem de frumos si exista o cabana unde poti innopta.vf retezat 2416 daca nu ma insel