| BellaAndreea a întrebat:

Ce imi recomandati sa fac vara aceasta? Eu nu prea am idei...

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să lecturezi, să practici un sport de masă, să ajuți la treburile gospodărești, plimbări, etc.
Vacanță plăcută!
Pa, pa.

| PunkyA a răspuns:

Invata o limba straina...

| snzpaul a răspuns:

Somn, calatorii, batai cu apa, iesiri cu prietenii.
Poate descoperi un nou hobby.

| BellaAndreea explică (pentru snzpaul):

Bataia cu apa : o idee geniala! Multumesc mult de tot!winking

| andrey663 a răspuns:

Sa mergi la mare.

| BellaAndreea explică (pentru andrey663):

Da... Ar fi si asta o optiune! Ms mult happy

| CrazyGirll a răspuns:

Sugesti!
Uda-te cu apa cu prieteni.
Jucati-va la 00:00 adevar sau provocare(Provocari provocatoare laughing )
Funda? laughing

| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

Sa mergi la mare
sa faci sport
sa te faci specialist in calculatoare

| deliahusky90 a răspuns:

La mare sau la munte, sau ai putea sa stai cu familia si cu rudele.

| BellaAndreea explică (pentru deliahusky90):

Ms muult happy!

| andrey663 a răspuns (pentru deliahusky90):

Da, nu am ce zice, foarte interesant sa stai cu familia, nu stai cu ei tot anul? vara poti face altceva mai interesant

| BellaAndreea explică (pentru andrey663):

Stai, ea cred ca se referea sa mergi in vizita la rudele care locuiesc mai departe, cu care nu prea ai ocazia sa te intalnesti tot anul.winking

| Roarrrrr a răspuns:

Hmm. Poti merge in excursii cu familia, sa stai cu prietenii, sa stai la soare, mergi in oras, la mall, avand in vedere ca esti fata poti sa iti faci unghiile, te uiti la filme cu prietena ta cea mai buna.

| Rollo11 a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la munte, cu cortul e cel mai frumos, dar ai putea sa stai si la o cabana, i-ati catvi prieteni cu tine si o sa vezi c-o sa te distrezi de munune. Eu ma duc in fiecare vara cu mai multi prieteni la munte, cu cortul, e genial, acolo ma simt cel mai bine,poti asculta muzica, poti citi, te poti juca anumite jocuri cu prietenii tai, seara ai putea face foc de tabara! Sa lasam de o parte muntele, mai poti merge undeva la strand, dar nu la mare, deoarece este prea cald si soareeele foarte puternic, te poti ''praji ''laughing Mie nu imi place la mare, insa daca tu preferi marea, du-te, doar asa te distrezi! Te-ai mai putea duce intr-o tabara, fie crestina, fie de muzica ori dans. Daca nu ai posibilitati, cheama in fiecare seara cativa prieteni la tine, faceti karaoke, jocuri si altele, sau iesiti cu bicicleta in fiecare seara, cu rolele... plimbati-va! Nu mai am acum idei! Dar, iti recomand sa faci ce ti-am spus, e distractiv totul! Oricum, VARA PLACUTA! Funda?