| changegirl a întrebat:

Buna TPU :* Va rog sa îmi dati și mie cel mai ieftin site de cumpărat bilete de avion. Dau funda, multumesccc.

Răspuns Câştigător
| TheCrusader a răspuns:

Incearca vola

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intotdeauna cele mai ieftine bilete le vei gasit mereu pe site ul companiei aeriene cu care vrei sa mergi

| mihai69 a răspuns:

NU există așa ceva. Fiecare s@it care vinde bilete de avion pentru mai multe companii încasează comisioane (uneori, destul de mari).
În plus se prea poate ca, folosind două, trei site-uri ale unor companii de transport aerian e posibil să primești oferte care nu sunt listate pe portalurile de revânzători. Sau să te abonezi la un anumit tip de servicii și să obții astfel reduceri. De exemplu wizz priority.
Abonează-te la oferte pe mail și sigur vei avea de unde alege: wizz, ryan, tarom, blue air etc.