| LittleMissCupcake a întrebat:

Vara asta, eu si cu parintii mei ne-am gandit sa mergem la Viena. Cei care l-ati vizitat mi-ati putea spune cum vi s-a parut acest oras? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Parerea mea, este un oras minunat, uite cate ai de vizitat:
http://www.turistik.ro/austria/viena/obiective-turistice-viena
Drum bun!

2 răspunsuri:
| bubulina2012 a răspuns:

Da...eu am fost si este un oras superb cu multe locuri da vizitat..insa cel mai incitant mi s-a parut plimbarea cu gondola... sper ca te-am ajutat. funda?big grin\

| PufuleticuBranza a răspuns:

Este unul dintre cele mai frumoase orase din lume! Merita vizitat! Pe mine m-a lasat cu gura cascata! Asa ceva nu vezi oriunde!