| anonim_4396 a întrebat:

Vin cu o intrebare legata de Vama Veche. Cum este vara anului acesta acolo? Cum sunt preturile la mancare, dar ca sa stai cu cortul pe plaja? Se merita sa mergi? Rezisti cu 500 de lei 4 nopti? Detalii cat mai amanuntite sunt apreciate, dau funda!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti place sa dormi in gunoaie, miros de voma, drogati, betivi si nespalati merita Vama

| Dorueraluat a răspuns (pentru suntserios):

Eu cred ca exagerezi. Sa fim seriosi, merg si oameni de treaba acolo si nu o sa am eu treaba cu cacatii de oameni ce o sa ii intampin.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Dorueraluat):

Ai sa ai o surpriza cand ai sa te duci acolo si ai sa realizezi ca nu exagerez. Vama e o statiune mica, foarte mica si impanzita de cei ce se cred boemi, dar de fapt sunt doar niste alcoolici tristi.

Pe la tot pasu ai sa vezi tineri beti crita, dormind pe bordura sau cerand bani de o clatita sau o bere. Ai sa vezi gunoaie, ai sa vezi drogati ai sa vezi betivi care se pisa pe ei samd.

Si nu, nu ai cum sa scapi de ei ca sunt toti adunati la un loc

| AFR81 a răspuns (pentru suntserios):

Eu locuiesc la cativa km de Vama. Confirm ce ai spus @suntserios.

| Dorueraluat a răspuns (pentru suntserios):

Si e okay daca le trag un sut in fundulet sa nu mai cerseasca?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Dorueraluat):

Sigur, pune te su betivii din Vama...

| Dorueraluat a răspuns (pentru suntserios):

Oricum tot nu mi-ai raspuns la intrebarea principala...