| divant a întrebat:

Vreau şi eu să merg cu familia la mare şi nu prea găsesc locuri de cazare. Aveți idei. Să coste max 3000 de lei pt 6 nopti. Spune tim voi o locație ceva ca de cautat pe net am cautat. Poate aveti voi noroc. Stiu ca trebuia sa fac rezervare dar nu s-a putut. App sa nu fie la Mamaia.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Http://www.vishoteleforie.ro/ - camere FOARTE mari, pretul... suna si vezi, ca depinde. Ar trebui sa nu fie peste 250 RON pe noapte la o camera dubla, dar draq stie. Au si vreo 2-3 apartamente. Da o sirma si vezi ce si cum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot ce e la sud de mamaia e mereu mai ieftin. In functie de ce cauti gasesti o groaza de hoteluri ieftine in Eforie N/S sau pensiuni in 1 mai

| mihai69 a răspuns:

Recomand 2 Mai sau Eforie Sud, la pensiune. Sau la căsuțe la Camping. Găsiți sigur.
Nu cred că ai căutat pe sait-urile care trebuie. (tristinfo sau bookng.com).

Răspuns utilizator avertizat